Insignia IntelliLink RF700 Touch | ulubione stacje radiowe

<<

markret

Dołączenie: 01 Kwi 2016 07:50

Post 01 Kwi 2016 08:19

Insignia IntelliLink RF700 Touch | ulubione stacje radiowe

Dzień dobry,
nie potrafię znaleźć sposobu na problem, który w codziennym użytkowaniu samochodu zabiera sporo radości z jazdy. Sprawa wydaje się błahostką, ale podczas długich podróży potrafi napsuć sporo krwi.Chodzi o listę ulubionych stacji radiowych (patrz zdjęcie), która zawsze jest wyświetlana na ekranie, niezależnie od treści, która się na nim znajduje.
Po wyjechaniu z salonu miałem taką listę, ale w którymś momencie spowodowałem, nie mam pojęcia jak, że schowała się na dolnej krawędzi ekranu i była dostępna tylko na żądanie. Przy czym po wybraniu stacji chowa się z powrotem.
Potem pojawiła się na jakiś czas po aktualizacji systemu i cieszyła mnie do czasu gdy znowu nie wiedzieć czemu zniknęła.
Czy ktoś wie jak ją przywrócić na stałe?

Pozdrawiam serdecznie
Marcin
Załączniki
IMG_2635.JPG
IntelliLink RF700 Touch
IMG_2635.JPG (32.45 KiB) Obejrzany 4807 razy
<<

ksishu12

Dołączenie: 14 Gru 2009 21:03

Post 01 Kwi 2016 11:56

Re: Insignia IntelliLink RF700 Touch | ulubione stacje radiowe

Pasek z ulubionymi schował ci się poniżej dolnej ramki wyświetlacza.
Musisz czubkiem palca dotknąć ekran wyświetlacza na granicy wyświetlacza i obudowy IL i palcem przesunąć do góry.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

markret

Dołączenie: 01 Kwi 2016 07:50

Post 04 Kwi 2016 07:08

Dziękuję bardzo za pomoc. W końcu znowu mogę spokojnie przełączać się pomiędzy rozgłośniami.
<<

marcines

Awatar użytkownika

Dołączenie: 11 Kwi 2014 22:54

Miejscowość: KRK

Post 15 Wrz 2016 12:19

Tak w ogóle to to nie są ulubione stacje radiowe, tylko pasek szybkiego dostępu do czegokolwiek. Można tam umieścić również konkretną piosenkę MP3 lub cały album. Można też przypisać nr telefonu do szybkiego wybierania.

To moja ulubiona i zarazem jedyna sensowna opcja tego systemu :)
N/A Power
Image

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Car audio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości