Red Box V - TECH Program

<<

dzeo

Awatar użytkownika

Dołączenie: 31 Paź 2014 15:00

Miejscowość: Lublin

Post 14 Lis 2015 10:28

Red Box V - TECH Program

Witajcie,
Założyłem taki temat aby każdy kto ma obecnie Red Boxa podzielił się doświadczeniami na temat ustawień urządzenia oraz ewentualnych osiągów.
Posiadam A20DTH 2009r. 160km i jeżdżę na programie 5. Przejechałem na nim około 3200km i nic się póki co nie dzieje. Osiągi wzrosły czyli start od dołu:-) oraz dużo dużo lepsze przyspieszenie auta.Przyrosty na poszczególnych programach 6 lub wyżej są tylko na momencie obrotowym tak uważam i na pewno będzie większe kopcenie.
(Dodam na koniec że testowałem wcześniej v-techa program który był pisany pod auto więc proszę bez ocen że Chip lepszy lub ja bym Red Boxa nie kupował).Ktoś próbował jeździć na wyższych programach?
Pozdrawiam
<<

P405

Dołączenie: 19 Wrz 2011 17:01

Post 14 Lis 2015 10:56

Re: Red Box V - TECH Program

Miałem redboxy jedno i dwukanałowe, teraz mam program. Jeździłem na programach 3,4,5 więcej nie potrzebowałem. Między boxem dwukanałowym, a programem nie patrzyłem większej różnicy. Druga sprawa, że moje auto seryjnie było b.dobre 165 KM i 392 Nm. Wiadomo, że program jest pod auto, a box to oszukiwanie czujników. Pewnie gdyby nie to, że znajomy chciał boxa, a do Poznania kawałek to dalej bym miał boxa.

Wysłano z Xperia.

Forum Opel Insignia poleca:

<<

iras

Dołączenie: 01 Sty 2016 14:51

Post 01 Sty 2016 15:01

Ja również byłem bardzo zadowolony z boxa v-tech dwu kanałowego w najnowszej wersji , miałem go ustawionego na 5pgr zrobiłem na nim 20tys km i nie zaobserwowałem żadnych skutków ubocznych. Jak dla mnie box jest o tyle lepszy że przy sprzedaży samochodu można go zdemontować i odzyskać część kasy a przy programie nie .
<<

dzeo

Awatar użytkownika

Post 02 Mar 2016 19:29

Od października jeżdżę na 6pr. dziś tak na próbę go przełączyłem na 0 i jakoś tak dziwnie, ja wiem że to nie wyścigówka ale różnica jest i to dość spora:-)
Miałem mapę v-techa lecz poszła w kosmos przy kampanii opla no i zainwestowałem po raz drugi już w boxa można go zawszę później sprzedać:-)
<<

ariel

Dołączenie: 26 Lut 2016 21:29

Post 02 Mar 2016 21:04

witam ja mam boxa 2 kanołowego od poniedziałku jestem zadowolony mam go przestawiony na 5 wyżej się obawiam może nie potrzebnie ale to mój pierwszy kontakt boxem boje się o dpf i czy jakiegoś błędu komp nie wywali jeszcze w tym tygodniu montuje diode ;)
<<

Maximus37

Dołączenie: 08 Gru 2013 17:29

Post 05 Kwi 2016 09:56

Ja nie jestem niestety zadowolony z Red Boxa. Po roku nawalił. Spowodował całkowite rozładowanie akumulatora i wariacje na silniku. Jakby tego było mało, problem z reklamacją. Do tej pory nie uzyskałem instrukcji obsługi w PL wersji ani konkretnej odpowiedzi, czy trzeba podłączać go do akumulatora. Sprzedawca twierdzi co innego a dystrybutor co innego.
Opel Insignia Sport Tourer 2.0 CDTi 160KM, OPC, PANORAMA
<<

kozak

Dołączenie: 03 Gru 2015 21:32

Post 07 Maj 2016 09:55

ariel napisał(a):witam ja mam boxa 2 kanołowego od poniedziałku jestem zadowolony mam go przestawiony na 5 wyżej się obawiam może nie potrzebnie ale to mój pierwszy kontakt boxem boje się o dpf i czy jakiegoś błędu komp nie wywali jeszcze w tym tygodniu montuje diode ;)

ja jeżdże na 7ce i nic złego się nie dzieje. juz 10tys km zrobiłem i wszystko ok.
<<

dzeo

Awatar użytkownika

Post 10 Maj 2016 09:44

Ost. z ciekawości przestawiłem na najmocniejszy program 9 i przejechałem ok 300km na nim. Dodam że brak błędów lub innych elektronicznych bajerów na zegarach.Odczucia? no jakoś może ciut trochę lepsze przyśpieszenie od samego dołu na pewno moment obrotowy wzrósł koła potrafiły zamielić i trakcja potrafiła zadziałać ale i auto więcej potrafiło spalać i zaczęło dyma puszczać wszyscy na pewno wiedzą dlaczego sie tak stało. Powróciłem do 7 pr. jest cały czas ok. Pytałem kolegi z naszego forum (Kraków) za ile by zrobił mapę 2godz. roboty koszt ok 1200zł coś za coś wiadomo. Boxa można zawsze sprzedać a mapę ? miałem ją również lecz poleciała w kosmos i jest box od dość dawna. Można śmiało zakładać boxa i na pewno jest o wiele większa poprawa oraz dynamika auta.Jak kto woli:-)
<<

heko

Dołączenie: 23 Kwi 2010 20:06

Miejscowość: Kraków

Post 10 Maj 2016 11:11

Pr 9 to program serwisowy, na nim się nie jeździ :lol:
http://www.gcstuning.pl/
Chiptuning
Filtry FAP/DPF
Hamownia obciążeniowa
Diagnostyka

https://www.facebook.com/GCSTuning
<<

dzeo

Awatar użytkownika

Post 10 Maj 2016 12:13

Jakoś nie stanąłem:-) ale drogę do Krakowa znam i na pewno się zapowiem z wyprzedzeniem :-)
Pozdrawiam

Forum Opel Insignia poleca:

Powróć do Tunning techniczny

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość